Sat Feb 29
1:00 PM
at Salve Regina
Mon Mar 02
5:00 PM
vs. Mass.-Dartmouth
Fri Mar 06
4:00 PM
vs. Clark University
Sun Mar 08
10:00 AM
vs. Penn St.-Berks
@ Sleepy Hollow Sports Complex - Field 3 (Leesburg, Fla.)
Sun Mar 08
12:15 PM
vs. Defiance
@ Sleepy Hollow Sports Complex - Field 2 (Leesburg, Fla.)
Mon Mar 09
10:30 AM
vs. Neb. Wesleyan
@ Sleepy Hollow Sports Complex - Field 5 (Leesburg, Fla.)
Mon Mar 09
12:45 PM
vs. Gordon
@ Sleepy Hollow Sports Complex - Field 6 (Leesburg, Fla.)
Mon Mar 09
4:30 PM
vs. Nazareth
@ Ann Dever Park (Englewood, Fla.)
Wed Mar 11
TBA
vs. Wentworth
@ Northeast Regional Park (Davenport, Fla.)
Wed Mar 11
4:00 PM
vs. Plymouth St.
@ Hancock Recreational Complex - Field 3 (Clermont, Fla.)
Wed Mar 11
6:30 PM
vs. Delaware Valley
@ Hancock Recreational Complex - Field 5 (Clermont, Fla.)
Thu Mar 12
at Barry
Miami, Fla.
Thu Mar 12
4:00 PM
vs. Bowdoin
@ Legends Way Ballfields - Field 3 (Clermont, Fla.)
Thu Mar 12
6:30 PM
vs. Carroll (Wis.)
@ Legends Way Ballfields - Field 4 (Clermont, Fla.)
Fri Mar 13
4:00 PM
vs. Montclair St.
@ Legends Way Ballfields - Field 2 (Clermont, Fla.)
Fri Mar 13
6:15 PM
vs. Bridgewater St.
@ Legends Way Ballfields - Field 2 (Clermont, Fla.) The Spring Games
Sat Mar 14
1:00 PM
at Emmanuel (Mass.)
@ Daly Field in Brighton, Mass.
Tue Mar 17
7:00 PM
vs. Anna Maria
Wed Mar 18
Simmons
vs. NCAA Division III Championship
@ Greensboro, N.C. Day One
Wed Mar 18
3:00 PM
at MIT
Wed Mar 18
5:00 PM
at MIT
Thu Mar 19
Simmons
vs. NCAA Division III Championship
@ Greensboro, N.C. Day Two
Fri Mar 20
Simmons
vs. NCAA Division III Championship
@ Greensboro, N.C. Day Three
Sat Mar 21
Simmons
vs. NCAA Division III Championship
@ Greensboro, N.C. Day Four
Sat Mar 21
12:00 PM
vs. Eastern Nazarene
Sat Mar 21
1:00 PM
at Saint Joseph's (Me.)
Sat Mar 21
2:00 PM
vs. Eastern Nazarene
Sun Mar 22
12:00 PM
at Brandeis
Sun Mar 22
2:00 PM
at Brandeis
Tue Mar 24
7:00 PM
vs. Rivier
Wed Mar 25
4:00 PM
at Rhode Island Col.
Wed Mar 25
6:00 PM
at Rhode Island Col.
Sat Mar 28
at MIT with Bates
Charles River (Boston, Mass.)
Sat Mar 28
12:00 PM
at Lasell
Sun Mar 29
11:30 AM
at Emmanuel (Mass.)
Sun Mar 29
1:30 PM
at Emmanuel (Mass.)
Tue Mar 31
6:30 PM
at Curry
Wed Apr 01
4:00 PM
vs. Framingham St.
Wed Apr 01
6:00 PM
vs. Framingham St.
Sat Apr 04
at Wellesley, Williams, Washington College & MIT Lightweight
@ Charles River (Boston, Mass.) First Varsity Eight
Sat Apr 04
at Merrimack
@ Charles River (Boston, Mass.) Novice Eight; Varsity Four
Sat Apr 04
11:00 AM
vs. Norwich
Sat Apr 04
2:00 PM
vs. Norwich
Sat Apr 04
4:00 PM
vs. Norwich
Sun Apr 05
12:00 PM
at Regis (Mass.)
Sun Apr 05
2:00 PM
at Regis (Mass.)
Tue Apr 07
7:00 PM
vs. Regis (Mass.)
Thu Apr 09
5:00 PM
vs. Rivier
Thu Apr 09
7:00 PM
vs. Rivier
Fri Apr 10
4:00 PM
vs. Emerson
Sat Apr 11
at Donahue Cup
Lake Quinsigamond (Worcester, Mass.)
Sat Apr 11
11:00 AM
vs. Albertus Magnus
Sat Apr 11
2:00 PM
vs. Albertus Magnus
Sat Apr 11
4:00 PM
vs. Albertus Magnus
Tue Apr 14
4:00 PM
at Colby-Sawyer
Wed Apr 15
5:00 PM
vs. Emerson
Wed Apr 15
7:00 PM
vs. Emerson
Fri Apr 17
4:00 PM
vs. Bentley
Sat Apr 18
12:00 PM
at St. Joseph (Conn.)
Sat Apr 18
12:00 PM
at St. Joseph (Conn.)
Sat Apr 18
2:00 PM
at St. Joseph (Conn.)
Sun Apr 19
12:00 PM
at Lasell
Sun Apr 19
2:00 PM
at Lasell
Tue Apr 21
7:00 PM
vs. Johnson & Wales (RI)
Fri Apr 24
4:00 PM
vs. Saint Joseph's (Me.)
Fri Apr 24
6:00 PM
vs. Saint Joseph's (Me.)
Sat Apr 25
at New England Women's & Men's Athletic Conference Championship
Lake Quinsigamond (Worcester, Mass.)
Sat Apr 25
12:00 PM
at Johnson & Wales (RI)
Sat Apr 25
12:00 PM
vs. Franklin Pierce
Sat Apr 25
2:00 PM
at Johnson & Wales (RI)
Sat May 02
at New England Rowing Championship
Lake Quinsigamond (Worcester, Mass.)